הסיפור שלנו

הרעיון של City Portal התגבש במשך שנים ויצא לדרך בלילה דרמטי ב- 15 באוקטובר, 2017. 

כבר מעל ל- 20 שנה שאנו עוסקים בתחום הדיגיטל – היינו שם כשהאינטרנט התחיל בישראל וזכינו לראות מקרוב איך הוא צומח. היינו שם במסגרת סטאראטאפ שהקמנו והצלחנו להביא אותו במו ידינו למעל מיליון משתמשים בכל חודש מכל העולם. היינו שם כשהבנו שמה שאנחנו רוצים זה לפתוח חברה לדיגיטל שתעזור ללקוחות בכל מה שהם צריכים – בניית אתרים, קידום אתרים וקידום ברשתות חברתיות והיינו שם כל הזמן לעזור ללקוחות לקדם את העסק שלהם ולהקשיב ללקוחות למה שהם רוצים להשיג, מה חסר להם, באיזה תקציבים ובאיזה לוחות זמנים. 

במשך שנים השקענו עבור מאות לקוחות קטנים וגדולים מיליוני שקלים במצטבר בשביל לקדם את העסק שלהם בפלטפורמות השונות עד שבאותו לילה הכל התחבר – 20 שנה של עבודה זיקקו עצמן ללילה אחד של תובנה. 

חצי שנה אחרי אותו לילה הושק "פורטל קדימה צורן" – הפורטל הלוקאלי המלא הראשון בישראל (ובעולם). מקום אחד שמרכז את כל מה שתושבי הישוב צריכים – חדשות, אירועים, מרכז מידע, בעלי מקצוע, חנויות, מסעדות ועוד המון מידע שהתושבים צריכים. 

הכל במקום אחד נגיש, אוביקטיבי, בלי פרסומות ודברים שמעצבנים לקוחות. האינטרנט הוא מקום נפלא, אבל חשבנו שצריך לסדר אותו קצת יותר טוב עבור משתמשים וזה בדיוק מה שעשינו. 

לאחר חצי שנה של עבודה מאומצת, ההשקה של פורטל קדימה צורן התקיימה ב- 14.5.2018 והפורטל הפך במהירות לסיפור הצלחה שמגיע בכל חודש למעל 50% מהאוכלוסיה הבוגרת (18+) בישוב. 

בדיוק שנה אחרי, ב- 14.5.2019 מיתגנו מחדש את כל הפעילות תחת השם: City Portal. באותו יום בדיוק הושק גם City Portal רעננה שהפך במהירות לפופלארי עם כמות משתמשים מרשימה שגדלה בכל יום. 

התוכנית והחזון שלנו ברורים – אנחנו רוצים להגיע למקסימום ישובים וערים בישראל ולספק לכל אחד מהם City Portal משלו. 

בחזון שלנו ברור והדרך היא אותה דרך – דרך שבה נדאג לאורך כל הדרך לספק למשתמשים מידע אמין ואוביקטיבי ולמפרסמים שלנו כלי פרסום איכותי, מאפשר מבחינת המחיר וכזה שאפשר לרוץ איתו לטווח הרחוק. 

בכל רגע, אנחנו ממשיכים לעבוד קשה בשביל שהמשתמשים שלנו לא יצטרכו לעבוד קשה בשביל להשיג מידע איכותי ושהמפרסמים שלנו יוכלו להתרכז בעבודה ובפרנסה שלהם. 

שלכם,

צוות City Portal